10 pomysłów na przebranie last minute!

Gangsta’s paradise

pexels-photo-206432

Masz w domu dres i czapkę z daszkiem? Super! Taki „domowy” zestaw można potraktować właśnie jako przebranie w sytuacji, gdy impreza jest za pasem! Załóż do tego sportowe obuwie, a jeśli jesteś mężczyzną – białe skarpetki. Możesz także nakleić sobie zmywalny tatuaż albo założyć na szyję łańcuch, jeśli tylko go posiadasz.

Polityk z powołania

Jeśli masz chociaż parę godzin do imprezy, możesz wyskoczyć do dowolnego sklepu z przebraniami i artykułami na imprezę, by… kupić maskę dowolnego polityka. Do tego załóż garnitur lub – w wersji damskiej – żakiet i szpilki. Kupa śmiechu murowana!

Zwierzę imprezowe

cute-cuddly-toy-cartoon-costume

W wielu sieciowych sklepach pojawiają się ostatnio zabawne kombinezony dla dorosłych. Wykorzystaj tę modę i zakup strój dowolnego zwierzaka. Gdy tylko zasuniesz suwak – przebranie jest gotowe!

Seksmisja na domówce

Przebranie odpowiednie na sytuację, kiedy NAPRAWDĘ nie masz już czasu, czyli – zamiana płci! Pożycz od siostry, brata, dziewczyny lub chłopaka parę jej lub jego akcesoriów, a następnie zrób makijaż twarzy lub domaluj sobie wąsy. Efekt może przerosnąć Twoje oczekiwania!

Uroczy włamywacz

Proste i szybkie przebranie. Będziesz potrzebował worka na śmieci (a ten rekwizyt chyba każdy posiada w swoim domu). Wypchaj go szmatami lub papierami, a na twarz załóż ciemną maskę lub…  rajstopy z dziurą na oczy. Możesz także ubogacić strój kapeluszem i ciemną koszulą oraz spodniami. Uważaj tylko, by na Twój widok nikt nie wezwał policji!

Kobieta lekkich obyczajów

Coś dla odważnych i zdeterminowanych kobiet. Jeśli masz mało czasu do imprezy, a chcesz zrobić wrażenie, załóż na nogi porwane rajstopy lub pończochy i wysokie szpilki. Do tego dobierz najkrótszą spódnicę, jaką masz, krzykliwą biżuterię i zakręć włosy na lokówce lub załóż perukę (np. od peruki.pl) . Nie zapomnij o ostrym makijażu! Do tego 

Sportowiec roku

Proste przebranie, które na pewno każdy doceni – zwłaszcza w dobie popularności Roberta Lewandowskiego. Załóż krótkie spodenki, podkolanówki oraz koszulkę na krótki rękaw, a na szyi – jeśli masz – zawieś gwizdek. Wykończeniem stylizacji uczyń sportowe buty.

Amerykański farmer

pexels-photo-24257

Prawie każdy ma w domu dżinsy i koszulę w kratę. Te dwie rzeczy to zaś podstawa szybkiej stylizacji farmerskiej! Przyda się jeszcze kapelusz, który – jeśli go nie masz – można szybko kupić w sieciówce lub wypożyczyć.

Ciepłolubny bałwanek

Aby upodobnić się do bałwana, załóż na siebie dowolne białe ubranie, a na jego przednią część naklej czarne kółka, zastępujące „węgiel”. Na głowę możesz założyć garnek, ale świetnie sprawdzi się też kapelusz w mocnym kolorze. Miotła będzie dopełnieniem tej prostej i zabawnej stylizacji.

Rzymski patrycjusz

Masz w domu prześcieradło? Jeśli tak, to masz również przebranie! Owiń się nim, a następnie zwiąż tak, by węzeł znajdował się po jednej stronie ramienia. Na głowę załóż „wieniec” ze sztucznych lub prawdziwych zielonych roślin, a na stopy sandały. Voila!

Dodaj komentarz