10 pomysłów na wieczór panieński z motywem przewodnim

Organizacja wieczoru pożegnania ze stanem panieńskim jest jednym z ważniejszych zadań, jakie czeka przyjaciółki przyszłej panny młodej. Sprawdźcie nasze pomysły i rozważcie przygotowanie imprezy w określonym klimacie.

Księżniczki Disney’a

Każda dziewczynka chciała kiedyś zostać księżniczką. Podczas wieczoru panieńskiego możecie zrealizować to marzenie przyszłej panny młodej! Przygotujcie same lub wypożyczcie stroje księżniczek i ruszajcie w miasto. Oczywiście, sukienki księżniczek, za które się przebierzecie, mogą być nieco niegrzeczne, if you know what I mean

Hawajska impreza

Motyw znany i lubiany, cieszący się popularnością nie tylko latem. Hawajskie naszyjniki i kwieciste spódnice są bardzo kobiece. Do klimatu takiej imprezy idealnie będą pasowały kolorowe drinki z parasolkami!

Pin-Up Girls

Któż może oprzeć się urokowi amerykańskich „kobiet pracujących” sprzed paru dekad? Wybierając ten motyw, miejcie na uwadze, że przygotowanie makijażu i fryzury w stylu Pin-Up jest dość czasochłonne.

Kobiety upadłe

Koncepcja dla odważnych – przebranie za kobiety lekkich obyczajów! Potrzebne Wam będą wysokie szpilki, kabaretki oraz krótkie spódnice, najlepiej lateksowe. W takich strojach na pewno będziecie królowały w każdym klubie, jaki odwiedzicie! Elementem wieczoru może być również lekcja tańca erotycznego dla głównej bohaterki nocy.

I’m a Barbie Girl

Lubicie różowe sukienki i pastelowe kolory, czy macie do tego raczej ironiczny stosunek? Tak czy inaczej, kreacja a la popularna lalka jest bardzo widowiskowa, a więc… „come on Barbie, let’s go party!”

Moulin Rouge

moulin rouge

Jeden z najbardziej uwodzicielskich motywów. Będziecie potrzebowały gorsetów, piór oraz „sprzętu” do zrobienia mocnego makijażu. Koniecznie odwiedźcie też klub, którego wystrój nawiązuje do klimatu.

Diabelski plan

To już klasyka – kiedy mija się na ulicy roześmiane dziewczyny z rogami, ubrane w czarno-czerwone stroje, można przypuszczać, że któraś z pań właśnie żegna się z wolnością. Gadżety niezbędne do takiego wieczoru na pewno znajdziecie bez trudu – jest to więc idealne rozwiązanie, gdy późno zabrałyście się za organizację zabawy.

Bollywoodzkie piękności

bollywood

Tradycyjne stroje Hindusek są niezwykle barwne i twarzowe. Jeśli macie ochotę wybrać ten motyw, możecie wypożyczyć sari lub zrobić je samodzielnie ze zwiewnych materiałów. Dopełnieniem wieczoru może być wizyta w indyjskiej restauracji, smakowanie piw z tego regionu oraz Bollywood dance!

Nauki przedmałżeńskie

Motyw bardzo lubiany za Atlantykiem – w końcu przyszła żona powinna dobrze przygotować się do swojej roli! Przygotujcie dla panny młodej zagadki i konkursy związane z tradycyjnie pojmowanym byciem towarzyszką życia mężczyzny – prasowanie męskich koszul, robienie naleśników albo gotowanie zupy pomidorowej. Nie zapomnijcie ubrać się w seksowne fartuszki!

Seksowne zombie

Połączenie makabry i zalotności? Czemu nie! Rozczochrane fryzury, podarte ubrania i mocno podkreślone oczy mogą stworzyć bardzo oryginalną stylizację. Pamiętajcie o równowadze pomiędzy seksapilem a elementami sugerującymi… brak oznak życia.

Organizując wieczór panieński, przede wszystkim weźcie pod uwagę preferencje panny młodej. W końcu zapamięta ona tę noc na lata, a być może – pomijając pewne fragmenty – opowie o niej swoim córkom!

Dodaj komentarz