Choinkowe trendy 2017

Choinka to bez wątpienia najważniejsza spośród wszystkich świątecznych ozdób. Chociaż pojawia się w naszych domach co roku – za każdym razem obowiązują inne trendy na przyozdobienie drzewka. Zobacz, jak udekorować choinkę, by olśnić świątecznych gości!

Miejsce 5. – choinka w bieli

W tym roku znowu modne są choinki utrzymane w jednym kolorze, a biel jest bez wątpienia jedną z tych najmodniejszych barw. Choinka ubrana na biało przywodzi na myśl piękne, zaśnieżone lasy, a mocno kontrastujące kolory przykuwają uwagę. Białe ozdoby możesz wykonać z papieru lub też – jeśli nie interesuje Cię rękodzieło – zawsze można zakupić gotowe białe bombki i łańcuchy. Takie bombki znajdziesz np. w http://www.opengift.pl/bombki-z-logo,c-111.html

Miejsce 4. – różowo i bogato

różowa bombka

Róż jest kolejnym kolorem, który święci tryumfy podczas świątecznych dekoracji. Rzecz jasna, nie chodzi tutaj o odblaskowy, kiczowaty róż, a o jego pudrowe, nieco przytłumione odcienie. Dobrze, gdy ozdoby mają pewien połysk – jest to wówczas „ożywienie” całości dekoracji. Barokowe aniołki i lśniące gwiazdy będą pięknie wyglądały zarówno na żywej, jak i sztucznej choince.

Miejsce 3. – wielki błękit

Ostatni spośród „wielkiej trójki” kolorów wyjątkowo modnych w tym roku. Możesz wybrać dowolny odcień niebieskiego (lub kilka odcieni), a następnie wykonać lub nabyć utrzymane w tej barwie ozdoby. Choinka taka wygląda nieco chłodno, majestatycznie i tajemniczo – idealnie sprawdzi się więc w nowoczesnych, surowych mieszkaniach.

Miejsce 2. – palce lizać!

food-sweet-cookies-christmas

Powrócił trend bardzo popularny przed laty – choinka ozdobiona jedynie wyrobami cukierniczymi! Pierniczkowe chatki i gwiazdki, wielobarwne lizaki, cukierki w kolorowych papierkach i mnóstwo karmelków to z pewnością godni „zastępcy” tradycyjnych bombek czy lampek. Do tego taką choinkę z przyjemnością się rozbiera!

Miejsce 1. – choinka karnawałowa

Prawdziwy hit tego roku, który z pewnością spodoba się osobom organizującym u siebie nie tylko spotkanie wigilijne, ale również sylwestra! Tuż po Nowym Roku rozpoczyna się przecież karnawał – warto zainspirować się nim przy dekorowaniu choinki. Zawieś na swoim drzewku maski, pióra i złote wstążki, a efekt na pewno będzie oszałamiający!

 

Dodaj komentarz