Jak ubrać się na imprezę?

Jeśli czytasz ten artykuł, to z pewnością przed tobą ważne wyjście. W końcu jest wiele imprez, które nie wymagają specjalnej troski o swój wygląd. W co jednak ubrać się, kiedy zależy ci na dobrym wyglądzie, samopoczuciu, a strój powinien odzwierciedlać twój charakter i temperament? Podpowiadamy w artykule!

Koszulki z napisami

Zostanie królem imprezy z pewnością ułatwi ci koszulka z zabawnym napisem. Uwaga – to nie może być nic oklepanego. Wybierz naprawdę oryginalny, świeży tekst. Nie znalazłeś takiego w żadnym sklepie? Stwórz go sam! W wielu sklepach możesz zamówić koszulkę z własnym nadrukiem. Przykładem jest jeden z największych i najbardziej znanych sklepów tego typu: MojeKoszulki.pl. Zamówisz tam zarówno gotowy t-shirt (uwaga – wiele modeli jest dostępnych tylko w tym sklepie, co zapewnia oryginalność), jak i takie z dowolnym, przesłanym przez ciebie nadrukiem.

Zrzut ekranu 2017-01-30 o 08.02.50

 

Spodnie dopasowane kolorystycznie

Odpada zestaw: jasne spodnie + czarna koszulka. Przynajmniej, jeśli jesteś facetem. Kobiety mają większą dowolność w zabawie moda, faceci powinni mimo wszystko trzymać się schematów. Do większości kolorów koszulek pasują klasyczne dżinsy. Warto kupić jedną klasyczną parę ciemnogranatowych spodni dobrej jakości. Wybierz się do sklepu, w których obsługa pomoże ci dobrać najlepszy model. Polecamy lee, wrangler albo Pepe jeans. Przygotuj się na duży wydatek, ale lepiej mieć jedną porządną parę za 500zł, niż 5 tanich dżinsów z sieciówek. W przypadku dżinsów naprawdę widać różnicę w jakości. Jeśli lubisz klasyczne połączenia, wybierz dżinsy i granatową koszulkę. Aby przełamać spokojny ton tej stylizacji, wybierz koszulkę z zabawnym nadrukiem lub napisem.

concert-441342_640

Dodaj komentarz